Rok szkolny 2001/2002

01.2002

W konkursie „Gloria in excelsis deo” zostały wyróżnione prace dwóch uczennic naszej szkoły: Marty Serafin z kl. 4d oraz Katarzyny Rybarz z kl. 6e.

12.2001

Uczniowie klasy 3 d, pod kierunkiem pani M. Serafin i E. Sitko, wzięli udział w II Międzyszkolnym przeglądzie Inscenizacji Bożonarodzeniowych.

11.12.2001

W grudniu zorganizowano w naszej parafii konkurs na ozdobę świąteczną z masy solnej. Najwyraźniej pomysł spodobała się dzieciom, bo zgromadzono aż 73 prace uczniów z łabędzkich szkół podstawowych. Nagrody ufundował ksiądz proboszcz Piotr Kansy. Uroczystość rozdania nagród odbyła się 11 grudnia w SP nr 38. Zaproszeni na nią zostali przede wszystkim zdobywcy nagród i ich opiekunowie. Mogli oni obejrze3ć nie tylko wystawę swoich prac, ale także przedstawieni „Zwyczaje świąteczne” przygotowane przez klasę 3 a pod kierunkiem pani B. Paprockiej.

Oto lista nagrodzonych:

I m. Marta Serafin SP 38

Łukasz Stach SP nr 32

II m. Adrianna Wrona SP nr 32

Natalia Staniczek SP 32

Marta Gawlik SP 38

III m. Łukasz Matukis SP 32

Anna Szrajer SP 38