1. Dziś obchodzimy Dzień Papieski w związku z rocznicą wyboru Sługi Bożego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Modlimy się o Jego rychłą beatyfikację. Dziś zbiórka do puszek na rzecz fundacji Dzieła Trzeciego Tysiąclecia.

2. Dziś o godz. 14:00 w ramach festiwalu pieśni religijnej wystąpią 4 chóry połączone, chóry diecezji gliwickiej. Szczegóły na afiszach.

3. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15:30

4. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem ojcowie Misjonarze Marii Niepokalanej z Katowic będą sprzedawać kalendarze misyjne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

5. Dziś o godz. 17:00 kolejna nauka przedślubna w domu katechetycznym.

6. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym po mszy św. wieczornej, w piątek dla dzieci po mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki.

7. We wtorek i środę spotkanie z kandydatami III klas gimnazjum do bierzmowania wg ustalonego porządku.

8. W piątek o godz. 19:30 spotkanie młodzieży w domu katechetycznym.

9. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.

10. W sobotę obchodzimy uroczystość św. Jadwigi – patronki Śląska i rocznicę wyboru Sługi Bożego Jana Pawła II na Stolicę Apostolską.

11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa jubileuszową książkę można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.