Ogłoszenia parafialne – Wielkanoc 2011

1. Dziś najważniejszy dzień w kalendarzu liturgicznym i zapraszamy na uroczystą Rezurekcję o godz. 6:00, którą odprawi ks. Biskup Ordynariusz Jan Wieczorek.

2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. W poniedziałek wielkanocny kolekta na KUL. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

3. „Bóg zapłać” zespołowi Caritas, Promykom Maryi z opiekunką p. Ewą Sitko i dziecięcym i młodzieżowej Różom Różańcowym za przygotowanie kiermaszu wielkanocnego w Niedzielę Palmową.

4. Składam podziękowania wszystkim, którzy przygotowali dekoracje i liturgię Triduum Paschalnego.

5. W poniedziałek wielkanocny uroczystość odpustowa w parafii św. Jerzego. Suma odpustowa o godz. 11:00, natomiast nieszpory o godz. 15:00. W tym dniu nie będzie nabożeństwa w naszej parafii.

6. W sobotę 30.04 organizowany jest wyjazd młodzieży na Górę św. Anny w przeddzień beatyfikacji Jana Pawła II. Wyjazd o godz. 15:30 sprzed kościoła. Powrót ok. godz. 23:00. Koszt przejazdu 10 zł. Zapisy u ks. Marcina.

7. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. W tym dniu zbiórka do puszek na potrzeby Caritas.

 

8. Z okazji beatyfikacji Jana Pawła II w najbliższą niedzielę podczas mszy o godz. 12:15 wystąpi nasza parafialna schola.

9. Od przyszłej niedzieli rozpoczynają się nabożeństwa majowe, na które zapraszamy wszystkich parafian.

10. Jest wolna intencja w sobotę o 06:30.

11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego można nabyć po każdej Mszy