Ogłoszenia parafialne – 16.10.11 r. – XXIX niedziela zwykła

1. Dziś obchodzimy Uroczystość św. Jadwigi – patronki całego Śląska

2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15:15

3. Dzisiejsza kolekta specjalna jest przeznaczona na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast w przyszłą niedzielę w przedsionku kościoła księża Misjonarze Oblaci z Katowic będą sprzedawać kalendarze misyjne. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Dziś obchodzimy rocznicę konsekracji naszego kościoła. Z tej okazji po każdej mszy św. można zakupić różańce, ciasto i losy na loterię, której nagrodą główną jest laptop. O godzinie 13:00 rozpocznie się parafialny festyn, który poprowadzi zespół Lancet. Dostępne będą ciasto, pieczone kiełbaski, kawa i inne napoje.

5. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe: od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, w piątek dla dzieci po mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00.

6. W środę i czwartek spotkania z kandydatami do bierzmowania klas I i II gimnazjum:

• Środa 15:30 – klasa I b

• Środa 16:20 – klasa II a

• Środa 17:10 – klasa II b

• Czwartek 16:00 – klasa I a

• Czwartek 16:50 – klasa II c

7. W środę o godz. 20:00 spotkanie kręgu biblijnego

8. W piątek o godz. 18:00 zbiórka wszystkich marianek.

9. W każdy piątek o godz. 19:30 spotkanie dla młodzieży.

10. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.

11. W tym tygodniu w godzinach kancelaryjnych zapisujemy wyłącznie jubileuszowe i ślubne intencje mszalne na przyszły rok. Intencje za zmarłych i pozostałe będą zapisywane w przyszłym tygodniu.

12. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.