Ogłoszenia parafialne – 09.12.12 r. – II niedziela adwentu

1. Dziś obchodzimy II niedzielę Adwentu.

2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla Kościoła na wschodzie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Dziś kolejna nauka przedślubna o godz. 17:00 w parafii św. Jerzego.

4. Dziś w zakrystii można nabyć kalendarze hospicjum, świece na stół wigilijny w cenie 5 i 12 zł oraz opłatki. W przedsionku Marianki sprzedają ręcznie robione kartki świąteczne.

5. Zachęcamy dzieci i dorosłych do uczestnictwa we mszach św. roratnich, które odbywają się od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, w sobotę o godz. 8.00. Przez okres Adwentu nie będzie mszy św. szkolnej, natomiast w piątek o godz. 18:30 msza św. roratnia dla dorosłych, którzy nie mogą uczestniczyć w godzinach porannych.

6. Wyjątkowo w czwartek o godz. 19:00 spotkanie kręgu biblijnego.

7. W piątek o godz. 21.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego

8. W dniach od soboty 15.12.do środy 19.12 będą się odbywać rekolekcje ADWENTOWE, które wygłosi ks. Jan Dobosiewicz z Gdyni.

9. W przyszłą niedzielę w domu katechetycznym odbędzie się kiermasz z okazji świąt Bożego Narodzenia, podczas którego dzieci będą sprzedawać ozdoby świąteczne, natomiast Caritas – świąteczne pierniki i ciasto.

10. Są wolne intencje mszalne: w poniedziałek i niedzielę o godz. 6:30, we wtorek i czwartek o godz. 18:00 oraz w sobotę o godz. 8:00.

11. Na terenie parafii znaleziono srebrny pierścionek/obrączkę, którą można odebrać w zakrystii.

12. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa, miesięcznik List można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.