Ogłoszenia parafialne: 11.08.13 r. – XIX niedziela zwykła

  1. Dziś na godz. 15:30 zapraszamy na nieszpory.
  2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
  3. W czwartek obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP – porządek mszy św. jak w niedziele. W tym dniu uroczystość odpustową obchodzi parafia Wniebowzięcia NMP w Łabędach. Suma odpustowa o godz. 11:00, natomiast nieszpory o godz. 15:00. Z tego powodu nie będzie nabożeństwa w naszej parafii.
  4. W czwartek w sanktuarium w Rudach odbędą się Metropolitalne Obchody Odpustu Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Suma odpustowa o godz. 11:00, natomiast nieszpory o godz. 15:00.
  5. W czwartek wyrusza Gliwicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy w kancelarii parafialnej. Prosimy o podanie numeru PESEL. Zapraszamy także parafian do uczestnictwa w tzw. „pielgrzymowaniu duchowym” poprzez wysłuchanie na stronie internetowej www.manhu.pl konferencji związanych z tematyką pielgrzymki. Oprócz tego chętni będą mogli przyjechać na, kończącą pielgrzymkę, Eucharystię odprawioną na jasnogórskich wałach.
  6. W piątek na godzinę 21:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  7. W sobotę obchodzimy Uroczystość św. Jacka – Głównego Patrona Metropolii Górnośląskiej.
  8. W przyszłą niedzielę odbędzie się pielgrzymka niewiast do Piekar Śląskich.
  9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i miesięcznik Misyjne Drogi w cenie 4 zł można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła