Ogłoszenia parafialne: 29.09.13 r. – XXVI niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 15:30 zapraszamy na nieszpory

2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc ludziom w Syrii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Dziś o godz. 17.00 kolejna nauka przedślubna w naszej parafii w domu katechetycznym.

4. Biuro Caritas – czynne w czwartki, w godz: 17:00-18:00.

5. Magazyn odzieży – czynny w czwartki, w godzinach: 17:00-18:00.

6. W każdą środę o godz. 19:30 spotkanie młodzieży w domu katechetycznym.

7. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.

8. W każdą sobotę o godz. 09:00 zapraszamy dzieci na próbę scholi. Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać.

9. Od października rozpoczyna działalność świetlica Caritas. Zajęcia świetlicowe będą odbywać się w czwartki w godz: 16:00-18:00

10. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich serdecznie zaprasza na zebranie, które odbędzie się w poniedziałek po wieczornej mszy św. Zapraszamy członków i sympatyków Stowarzyszenia Rodzin Katolickich.

11. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym po mszy św. wieczornej, w piątek dla dzieci po mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 15.15. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie lub w społeczności zakonnej oraz innym stowarzyszeniu pobożnym. Odpustu powyższego można dostąpić każdego dnia w ciągu roku.

12. We wtorek nabożeństwo różańcowe o godz. 18:30, podczas którego będą poświęcone różańce.

13. W czwartek spotkanie Kręgu biblijnego

14. W tym tygodniu obchodzimy I czwartek miesiąca. O godz. 6:30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.

15. W piątek 04.10 obchodzimy I piątek miesiąca, msza św. w intencji czcicieli Najść. Serca Pana Jezusa o godz. 6.30

16. W piątek spowiedź św. dla dzieci

  • godz. 15:00 – klasy III i V
  • godz. 16:00 – klasy IV, VI i gimnazjum

17. W piątek o godz.18.00 spotkanie z Mariankami

18. W piątek o godz. 17:00 spotkanie matek i rodzin szensztackich.

19. W sobotę o godz. 8.00 odwiedziny chorych. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.

20. W sobotę o godz. 15.00 spotkanie Róż Różańcowych w auli.

21. W przyszłą niedzielę jest w parafii organizowany festyn z okazji rocznicy konsekracji naszego kościoła. W programie imprezy będą m.in. gry i zabawy dla dzieci, występy zespołów, mała gastronomia i wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizowana będzie również sprzedaż cegiełek, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność parafialnej CARITAS. Organizatorem festynu jest Rada Parafialna, która prosi parafian o przynoszenie domowych wypieków, drobnych przedmiotów na nagrody do konkursu, w którym główną nagrodą będzie rower turystyczny. Za ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

22. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia.

23. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Parafianina można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła