Ogłoszenia parafialne: 06.04.14 r. – V Niedziela Wielkiego Postu

 1. Dziś rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które wygłosi Ojciec Superior Bernard Briks z Kodnia, natomiast w środę zakończenie rekolekcji i kolekta na wszystkich mszach św. na Zgromadzenie Ks. Misjonarzy Maryi Niepokalanej.
 2. Dziś o godz.15.15 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
 3. Dziś o godz. 17:00 Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami dzielnicy z parafii św. Jerzego do naszej parafii. Zakończenie nabożeństwa przy krzyżu misyjnym i mszą św..
 4. W poniedziałek odwiedziny chorych od godz. 14.00. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii.
 5. W Wielkim Poście serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach „Drogi Krzyżowej” – w piątek o godz. 19.00 i „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15
 6. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy zalecki w zakrystii u kościelnego.
 7. Trwa peregrynacja ikony św. Rodziny w naszej parafii. Zachęcamy rodziny do udziału i modlitwy. Chętni proszeni są o zgłaszanie się w zakrystii.
 8. W Niedzielę Palmową w naszej parafii organizujemy kiermasz świąteczny. Caritas parafialny w domu katechetycznym oferuje świece świąteczne, prace wystawione przez dzieci, baranki i babki wielkanocne, świąteczny kołacz i różnego rodzaju pieczywo świąteczne.
 9. W Niedzielę Palmową poświęcenie palm podczas wszystkich mszy św., natomiast o godz. 12.15 procesja wokół kościoła.
 10. W Niedzielę Palmową zapraszamy młodzież do gliwickiej Katedry. Uroczystą Mszę św. poprzedzi procesja z gałązkami palmowymi, która wyruszy z kościoła Wszystkich Świętych o godz. 14.00. Wszystkich uczestników procesji proszę o przywiezienie ze sobą zielonych gałązek palmowych.4
 11. W Niedzielę Palmową kolekta jest przeznaczona na Światowe Dni Młodzieży.
 12. Prosimy również o ofiary do skarbony na kwiaty do Bożego Grobu. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 13. W sobotę 10.05. Diecezjalna Pielgrzymka do Sanktuarium św. Jadwigi w Trzebnicy. Zapisy w zakrystii lub kancelarii. Koszt przejazdu 40 zł.
 14. Są wolne intencje w poniedziałek i wtorek o 18:30 oraz czwartek o 6:30.
 15. Prasę katolicką tj. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego i Parafianina można nabyć po każdej Mszy św.