Ogłoszenia parafialne: 25.05.14 r. – VI Niedziela Wielkanocna

  1. Dzisiaj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 15:30.
  2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej w Warszawie.  Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
  3. Dziś pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich.
  4. Dziś w parafii jest organizowany festyn z okazji Dnia Dziecka i Dnia Matki. W programie imprezy będą m.in. gry i zabawy dla dzieci, występy zespołów, mała gastronomia i wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizowana będzie również sprzedaż cegiełek, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność parafialnej CARITAS. Organizatorem festynu jest Rada Parafialna. Główną nagrodą jest tablet. Zapraszamy do uczestnictwa.
  5. W poniedziałek o godz. 18.00 msza św. w intencji MATEK z ok. ich święta.
  6. W poniedziałek, wtorek i środę obchodzimy Dni Krzyżowe. Przed mszą św. wieczorną procesja i okolicznościowe nabożeństwo.
  7. W każdy piątek o godz. 21.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  9. W przyszłą niedzielę parafia św. Jerzego w Łabędach obchodzi jubileusz 75-lecie konsekracji kościoła. Uroczysta msza św. jubileuszowa będzie odprawiona o godz.11.00.
  10. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.