Ogłoszenia parafialne: 21.12.14 r. – IV Niedziela Adwentu

1. Dziś obchodzimy IV Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.30

2. Składamy serdeczne podziękowanie organizatorom kiermaszu świątecznego:  dzieciom, katechetce, rodzicom, ofiarodawcom świątecznych wypieków oraz zespołowi Caritas.

3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” organizatorom spotkania opłatkowego dla chorych i starszych.

4. Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

5. W poniedziałek i wtorek  spowiedź św. od 16.00- 18.00 natomiast w  środę 24.12 od 7:00 do 10:00

6. Od poniedziałku na okres świąteczny i kolędowy kancelaria parafialna i Caritas będą nieczynne. Ważne sprawy będą załatwiane po mszy św.

7. W poniedziałek  o godz. 6.30 msza św. w intencji katechetki Ewy z okazji urodzin.

8. W środę o godz. 16.00 odprawiona zostanie pasterka dla dzieci, natomiast o godz. 24.00 – pasterka dla dorosłych. Kolekta z pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia Dzieci Nienarodzonych.

9. Wierni, którzy przyjęli komunię św. o północy, będą ją mogli przyjąć po raz drugi w czasie późniejszych mszy świętych.

10. W pierwszy dzień Świąt o godz. 8.0030 msza św. w intencji Ks. Marcina z okazji urodzin.

11. W pierwszy dzień Świąt i Nowy Rok nie będzie mszy św. o godz. 6.30.

12. W piątek przypada Święto Św. Szczepana kolekta przeznaczona będzie na Diecezjalny Fundusz Inwestycyjny.

13. Odwiedziny kolędowe rozpoczną się od 02. 01.2015r. Plan kolędy wywieszony jest w gablotce parafialnej, Parafianinie i na stronie internetowej parafii.

14. Obok figury Matki Bożej w naszej świątyni jest ustawiony kosz na prezenty, które zostaną rozlosowane wśród dzieci, uczestniczących we mszach św. roratnich. Prosimy parafian o włączenie się w ten dar serca. „Bóg zapłać” za te wszystkie dary, które ofiarowaliście naszym dzieciom

15. Prasę katolicką tj. świąteczne wydania Gościa Niedzielne w cenie 7 zł., Małego Gościa, Parafianina, świece   caritas, kalendarze i opłatki  można nabyć po każdej Mszy św. W środkowym przedsionku kościoła