Ogłoszenia parafialne: 18.01.15 r. – II niedziela zwykła

  1. Dziś na godz. 14.30 zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu chóru Cantabile, scholi dziecięcej i młodzieżowej oraz dzieci nauczania początkowego.
  2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna – kolędowa.
  3. W środę obchodzimy Dzień Babci, a w czwartek – Dzień Dziadka.
  4. W przyszłą niedzielę w Łabędach odbędzie się peregrynacja symboli Światowych Dni Młodzieży: Krzyża i ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Powitanie przy kościele Wniebowzięcia NMP w Łabędach o godz. 11.15 i adoracja Krzyża w kościele, następnie przejdziemy procesją do parafii św. Jerzego i będziemy uczestniczyć w adoracji od 13.00-14.15.Zapraszamy do uczestnictwa PARAFIAN a w szczególności MŁODZIEŻ.
  5. Trwają odwiedziny kolędowe. Plan kolędy wywieszony jest w gablotce parafialnej i na stronie internetowej parafii.
  6. W piątek zapraszamy o godz. 17.00 na spotkanie Matek Szensztackich natomiast, o godz. 18.00 Rodziny
  7. Są wolne intencje: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek o godz. 6:30; w poniedziałek o 18:00 oraz w piątek o godz. 18.30
  8. W sobotę o godz. 19.00 zapraszamy na naukę przedchrzcielną.
  9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego (w cenie 5 zł z płytą o św. Teresie od Jezusa), Małego Gościa można nabyć po każdej Mszy św. w środkowym przedsionku kościoła.
  10. W sobotę 24.01.2015r. Rada Parafialna i Caritas organizują zabawę karnawałową. Bilety można nabyć w zakrystii w cenie 55 zł od osoby. Do tańca przygrywać będzie zespół Lancet. Gościom zostaną serwowane kulinarne niespodzianki- w tym ciepły posiłek, zimna płyta, kawa i ciasto. W ciągu tej nocy czekać będą specjalne konkursy z nagrodami.