Ogłoszenia parafialne: 10.05.15 r. – VI Niedziela Wielkanocna

 1. Dziś o godz. 9.15 Uroczystość I Komunii. O godz. 14:00 zapraszamy na nabożeństwo z udziałem dzieci I-komunijnych, natomiast o godz. 15:30 nabożeństwo majowe.
 2. W poniedziałek, wtorek i środa – dni modlitw o urodzaje. W Polsce noszą one nazwę Dni Krzyżowych. Są odprawiane procesje wokół kościoła, podczas których błaga się o dobre urodzaje oraz o błogosławieństwo w pracy.
 3. W środę po mszy św. nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.
 4. W czwartek pielgrzymka dzieci I-komunijnych na Górę św. Anny—wyjazd o godz. 8:00
 5. W piątek rozpoczynamy Nowennę do Ducha św.
 6. W piątek o godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego.
 7. W sobotę przypada rocznica poświęcenia kościoła katedralnego naszej diecezji.
 8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 9. W przyszłą niedzielę ks. Proboszcz obchodzi 40-lecie święceń kapłańskich. Z tej okazji o godzinie 11:00 zostanie odprawiona msza św. dziękczynna, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich parafian.
 10. W przyszłą niedzielę msza św. dla dzieci o godz. 12:30
 11. W przyszłą niedzielę o godz.17.00 nauki przedślubne w Parafii św. Jerzego w Łabędach
 12. W przyszły poniedziałek o godz. 11:00 z okazji 40 lecia święceń kapłańskich pod przewodnictwem ks. Biskupa Ordynariusza Jana Kopca zostanie odprawiona msza św. dziękczynna z udziałem kolegów kursowych z Seminarium, na którą również zapraszamy naszych parafian
 13. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które będą odprawiane od poniedziałku do piątku po mszy św. wieczornej, w sobotę o godz. 17:30, w niedzielę o 15:30 
 14. Prasę katolicką tj. Gościa Niedzielnego, Małego Gościa Niedzielnego można nabyć po każdej Mszy św. w środkowym przedsionku kościoła.