Ogłoszenia parafialne: 18.09.16 r. – XXV Niedziela Zwykła

 1. Dziś o godz. 15:30 zapraszamy na
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na Stolicę Apostolską, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi we Włoszech. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 3. Dziś Diecezjalne Dożynki w Sanktuarium MB Pokornej w Rudach.
 4. Dziś rozpoczynają się nauki przedślubne w naszej parafii o godz. 17.00
 5. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii (zwłaszcza tą ponadgimnazjalną) na spotkanie Grupy Młodzieżowej. Odbędzie się ono w najbliższy piątek po wieczornej Mszy św. o godz.18.30
 6. We wtorek 20.09 o godz. 19:00 spotkanie kręgu biblijnego.
 7. W czwartek po mszy św. wieczornej w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne rozpoczynające trzyletni cykl przygotowania gimnazjalistów do sakramentu bierzmowania. Do uczestniczenia w spotkaniu zobowiązani są należący do naszej Parafii gimnazjaliści klas pierwszych, drugich i trzecich uczący się w Gimnazjum nr 8, jak też w innych Gimnazjach oraz uczniowie starszych klas, którzy w minionych latach zaniedbali katechezę przygotowującą do sakramentu. 
 8. Osoby dorosłe, które w minionych latach nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania, zainteresowane uzupełnieniem tego sakramentu, mogą zgłaszać się w kancelarii parafialnej do dnia 30 września. Dla osób tych będą przygotowane spotkania katechetyczne.
 9. W sobotę  o godz. 17:00 w domu katechetycznym nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
 10. W sobotę 01.10. jest organizowana pielgrzymka do Krakowa Łagiewnik. Zapisy w zakrystii. Koszt 35zł. Wyjazd o godz. 7:00
 11. W piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i oddanie czci relikwii świętego
 12. W piątek i sobotę zbiórka makulatury od godz. 9.00-18.00
 13. Są wolne intencji w poniedziałek, czwartek i piątek o godz. 6:30
 14. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.