Ogłoszenia parafialne: 21.05.17 r. – VI Niedziela Wielkanocna

 1. Dzisiaj Rocznica I Komunii św. Zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 15:30.
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 3. Zapraszamy na spotkania Kręgu Biblijnego we wtorek po nabożeństwie majowym.
 4. W poniedziałek pielgrzymka dzieci I-komunijnych na Górę św. Anny, wyjazd o godz. 8:00 spod Szkoły Podstawowej Nr 38. Chętni rodzice mogą się zapisywać w zakrystii po mszy św.
 5. W dniach poniedziałek, wtorek i środa -dni modlitw o urodzaje. W Polsce noszą one nazwę Dni Krzyżowych. Są odprawiane procesje wokół kościoła, podczas których błaga się o dobre urodzaje oraz o błogosławieństwo w pracy.
 6. W piątek o godz. 17:00 zapraszamy matki z naszej parafii na mszę św. z okazji Dnia Matki.
 7. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych
 8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
 9. W przyszłą niedzielę organizujemy parafialny festyn z okazji Dnia Matki i Dziecka. W programie imprezy będą m.in. gry i zabawy dla dzieci, występy zespołów, mała gastronomia i wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizowana będzie również sprzedaż cegiełek, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność parafialnej CARITAS. Organizatorem festynu jest Rada Parafialna, która prosi parafian o przynoszenie domowych wypieków, drobnych przedmiotów na nagrody do konkursu, w którym główną nagrodą będzie rower. Domowe ciasto przynosimy w sobotę o godz. 13.00. Za ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 10. W przyszłą niedzielę pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców do Piekar Śląskich.
 11. W zakrystii można zamawiać płytki DVD z nabożeństwa Fatimskiego w naszej parafii
 12. Prasę katolicką tj. Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego można nabyć po każdej Mszy św.