Ogłoszenia parafialne: 15.10.17 r. – XXVIII Niedziela Zwykła – Kiermasz – Uroczystość Rocznicy Konsekracji Kościoła

 1. Dziś obchodzimy 27 rocznicę poświęcenia naszego kościoła. Okolicznościowe kazanie i sumę z okazji rocznicy poświęcenia kościoła odprawi ks. misjonarz Jan Kaczmarek. Zapraszamy do wspólnej modlitwy i zabawy, do poznania grup parafialnych, zakupu rękodzieła i książek religijnych oraz spędzenia czasu w naszej kawiarence. Szczegółowe informacje dotyczące kiermaszu są wywieszone w gablotkach.
 2. Dziś o godz. 15:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem zbiórka dla poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Meksyku. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Dziś o godz. 16:00 spotkanie Róż Różańcowych.
 5. W poniedziałek Uroczystość św. Jadwigi – patronki całego Śląska.
 6. Spotkania dla kandydatów do bierzmowania z klasy II gimnazjum odbędą się we wtorek i czwartek po Mszy św. wieczornej.
 7. We wtorki spotkania kręgu biblijnego po wieczornej Mszy św.
 8. W środę po wieczornej Mszy świętej zapraszamy na katechezę dla dorosłych. W tym tygodniu będziemy kontynuować omawianie katechizmowej nauki o grzechu.
 9. W piątek spotkanie dla Matek szensztackich i Rodzin: Matki godz. 17.00, rodziny godz. 19.00.
 10. W każdy piątek po nabożeństwie różańcowym spotkania grupy młodzieżowej
 11. W piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i oddanie czci relikwii św. Jana Pawła II z prośbą o łaski.
 12. W tym tygodniu zapisujemy intencje mszalne na rok 2018: w poniedziałek i wtorek od 16:00 do 18:00, w czwartek od 8:00 do 10:00.
 13. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień Misyjny. W tym dniu kolekta na misje. W niedzielę 29.10 kazanie wygłosi Misjonarz Paweł Ratajczak, po mszach św. będą rozprowadzane kalendarze misyjne.
 14. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła