Ogłoszenia parafialne: 14.01.18 r. – II Niedziela Zwykła

  1. Dziś o godz. 15.00 nabożeństwo kolędowe w wykonaniu dzieci nauczania początkowego
  2. Dziś o godz. 17:00 odbędzie się koncert kolęd 3 połączonych chórów: katedralnego – parafii św. Apostołów Piotra i Pawła, Cantabile – z naszej parafii i Laudemus Mariam – z parafii św. Bartłomieja.
  3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. W przyszłą niedzielę kolekta kolędowa.
  4. W piątek o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie Matek Szensztackich, a o godz. 18:30 – Rodzin Szensztackich.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 17:00 odbędzie się koncert kolęd w wykonaniu zespołu Times.
  6. Są wolne intencje: w środę, czwartek i piątek o godz. 6:30.
  7. Trwają odwiedziny kolędowe – plan kolędy wywieszony jest w gablotce parafialnej i na stronie internetowej parafii.
  8. W sobotę 27.01.2018 r. Rada Parafialna organizuje bal św.  Alberta, na którym będzie grał zespół LANCET. W cenie jest również kolacja i zimna płyta. Zainteresowanych prosimy o zapisywanie się w zakrystii lub kancelarii parafialnej. Bilety w cenie 70 zł od osoby można nabyć w zakrystii.
  9. Przypominamy, że każdy z parafian (i nie tylko): pracujący, emeryt, rencista osiągający przychody może bez ponoszenia żadnych kosztów odpisać 1% od swojego podatku i przeznaczyć na działalność organizacji pożytku publicznego. Nasza parafia również jest taką organizacją i może być beneficjentem tego odpisu. Zachęcamy do przekazywania swojego 1% na rzecz naszej parafii – środki pozyskane z tego tytułu zostaną przeznaczone na cele charytatywne i statusowe, którym parafia patronuje i wspiera.
  10. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.