Ogłoszenia parafialne: 08.04.18 r. – II Niedziela Wielkanocna czyli Miłosierdzia Bożego

 1. Dziś obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy o godz. 15:00 na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 2. Dzisiejsza kolekta na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na potrzeby Caritas, natomiast skarbonki jałmużny wielkopostnej składamy obok chrzcielnicy. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
 3. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Dzień ten przeżywamy jako Dzień Świętości Życia i Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.
 4. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy VII w poniedziałek lub czwartek po wieczornej Mszy św.
 5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po wieczornej Mszy św.
 6. Spotkania kandydatów do bierzmowania z klasy II gimnazjum odbędą się we wtorek i czwartek po wieczornej Mszy Świętej (grupa I i II)
 7. Spotkanie grupy młodzieżowej w środę po wieczornej Mszy św.
 8. W środę po wieczornej Mszy Świętej katecheza dla dorosłych. Poruszać będziemy tematykę związaną z czwartym Przykazaniem Bożym.
 9. W sobotę o godz. 8:00 pierwsza spowiedź dzieci I-komunijnych.
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w Kościele w Polsce X Tydzień Biblijny oraz przeżywać będziemy II Narodowy Dzień Czytania Pisma Świętego. Po Mszach św. rozdawany będzie „chleb życia” czyli cytaty z Pisma św. do przeczytania i rozważenia. W sobotę po Mszy św. wieczornej zapraszamy do domu katechetycznego na projekcje filmów o tematyce religijnej.
 11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.