Ogłoszenia parafialne: 12.08.18 r. – XIX Niedziela Zwykła

 1. Dziś zapraszamy na nieszpory o godz. 15.30
 2. W poniedziałek o godz. 18:30 nabożeństwo fatimskie.
 3. W środę obchodzimy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Porządek mszy św. jak w niedzielę. W tym dnu obchodzimy uroczystość odpustową w parafii Wniebowzięcia NMP w Łabędach. Nieszpory odpustowe o godz. 15:00 i nie będzie nieszporów w naszej parafii.
 4. W środę obchodzimy Uroczystość Metropolitarnego Odpustu Wniebowzięcia NMP w Sanktuarium w Rudach. Uroczystą sumę odpustową koncelebrowaną przez biskupów i kapłanów Metropolii Górnośląskiej o godz. 11:00
 5. W środę przypada 33 rocznica konsekracji biskupa seniora Gerarda Kusza, natomiast w czwartek 37 rocznica konsekracji biskupa seniora Jana Wieczorka. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
 6. W czwartek wyrusza 26 pielgrzymka Diecezji Gliwickiej na Jasną Górę pod hasłem „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Rozpoczęcie mszą św. w katedrze w czwartek o godz. 8:00. Chętnych prosimy o zapisy w kancelarii parafialnej z podaniem numeru PESEL.
 7. W piątek Uroczystość św. Jacka – Głównego Patrona Metropolii Górnośląskiej.
 8. W piątek o godz. 21:00 Apel Jasnogórski i Koronka do Miłosierdzia Bożego przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II z oddaniem czci Jego relikwii.
 9. Od piątku do niedzieli na Górze św. Anny obchody kalwaryjskie ku czci Wniebowzięcia NMP.
 10. W przyszłą niedzielę o godz. 11:00 zapraszamy na mszę św. z okazji urodzin ks. Proboszcza.
 11. Prasę katolicką tj. Gościa Niedzielnego i Małego Gościa Niedzielnego można nabyć po każdej Mszy św.