Informacje Duszpasterskie: III Niedziela Wielkanocna – 05.05.2019 roku

 1. Przeżywamy dzisiaj Niedzielę Biblijną. Z tej racji gościmy pośród nas ks. dra Andrzeja Demitrowa, biblistę. Dziękujemy za wygłoszone kazania. O godz. 17.00 zapraszamy do kościoła na konferencję poświęconą tematyce biblijnej, połączoną z dyskusją.
 2. Zapraszamy na Nabożeństwa Majowe: od poniedziałku do piątku po Mszach św. wieczornych; w soboty o godz. 17.30; w niedziele o godz. 15.30.
 3. We wtorek o godz. 17.00 spotkanie wszystkich Marianek.
 4. W środę po Mszy ś wieczornej katecheza dla dorosłych.
 5. W piątek o godz. 12.00 zostanie odprawiona Msza św. w rocznicę święceń kapłańskich naszych Księży Wikarych. Msza św. będzie połączona ze spotkaniem rocznikowym (zjazdem kursowym) księży diecezji gliwickiej i opolskiej, którzy byli święceni w 2008 roku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy za kapłanów.
 6. W sobotę o godz. 10.00 zbiórka dla ministrantów.
 7. W przyszłą niedzielę o godz. 9.15 Uroczystość I-szej Komunii Świętej. Otoczmy modlitwą dzieci oraz ich rodziców.
 8. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 rozpoczną się w naszej parafii nauki przedślubne. Nauki te odbywać się będą w cztery kolejne niedziele.
 9. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Włoch, która odbędzie się na przełomie maja i czerwca. Bliższe informacje oraz zapisy u ks. Proboszcza.
 10. Z 17/18 (piątek/sobota) maja organizowany jest wyjazd mężczyzn do Niepokalanowa na nocne czuwanie. Chętnych prosimy by zgłaszali się do 11. maja u ks. Pawła.
 11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego”.

Zapowiedzi przedślubne:
Rafał Kędziak, par. św. Anny w Gliwicach
Elżbieta Jakubaszek, par. św. Anny w Gliwicach