Informacje Duszpasterskie: Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 09.06.2019 roku

1. Dziękujemy dziś Bogu za dar nowych kapłanów i cieszymy się uroczystością Prymicji w naszej. Ks. Prymicjant serdecznie zaprasza w poniedziałek po Mszy św. wieczornej na spotkanie przy stole wszystkich członków Rady Parafialnej, Róż różańcowych Margaretek oraz chóru. Natomiast we wtorek po Mszy św. wieczornej zaprasza ministrantów, Marianki i scholę młodzieżową.
2. O godz. 15.30 dzisiaj zapraszamy na nieszpory niedzielne.
3. Jutro w poniedziałek przypada Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 6.30, 17.00 i 18.30. Jutro także swoje urodziny obchodzi ks. Mariusz. Msza św. w jego intencji o godz. 18.30. Z racji święta, kancelaria w poniedziałek będzie nieczynna.
4. W czwartek obchodzić będziemy święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana.
5. W piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
6. W sobotę (15 czerwca) odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Rodzin do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach. Rozpoczęcie pielgrzymki o godz. 10.00.
7. Także w sobotę odbędzie się wycieczka dzieci i młodzieży naszej parafii. Wycieczka ta jest nagrodą za całoroczne uczestnictwo we Mszach św. szkolnych.
8. W przyszłą niedzielę po wszystkich Mszach św. Ksiądz Prymicjant będzie udzielał błogosławieństwa prymicyjnego.
9. W dniach 12-14 czerwca koło naszego kościoła będzie możliwość bezpłatnego wykonania cyfrowej mammografii. Szczegóły na plakatach oraz na ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła.
10. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego”.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Rajca Marcin, par. NMP Królowej Aniołów w Chudowie
Chrąchol Marta, par. św. Anny w Gliwicach

Olejarz Przemysław par. św.Anny w Gliwicach
Karbownik Klaudia par. św.Anny w Gliwicach