Informacje Duszpasterskie: 33 niedziela zwykła – 17.11.2019 roku

1. Witamy w naszej parafii ks. dra Wojciecha Maciążka, notariusz naszej kurii biskupiej. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże i zapraszamy na godz. 17.00 do kościoła na wykład ks. Wojciecha połączony z dyskusją. Temat wykładu: „Czego nie widać w „Wyznaniu Wiary”, czyli o tym, co mówimy wspólnie po niedzielnym kazaniu”. Serdecznie zapraszamy!
2. Dzisiaj także o godz. 15.30 nieszpory niedzielne.
3. W poniedziałek o 19.00 w kaplicy adoracji spotkanie dla dziewcząt z klas ósmych przygotowujących się do bierzmowania.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. W czwartek o godz. 17.00 w kościele spotkanie dla wszystkich rodziców oraz dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
6. Także w czwartek o 17.00 w domu katechetycznym spotkanie dla młodzieży z klas siódmych przygotowujących się do bierzmowania.
7. W piątek obchodzimy wspomnienie św. Cecylii, patronki muzyki kościelnej. Z racji wspomnienia już w czwartek o godz. 18.00 Msza św. w intencji pielgrzymów do Złotych Hor i Prudnika, a w niedzielę o godz. 11.00 Msza św. w intencji Chóru, Scholi i Pana Organisty.
8. W piątek o 17.00 Msza św. szkolna połączona z liturgicznym świętem patronalnym ministrantów i lektorów. Po Mszy św. spotkanie z rodzicami w auli pod kościołem.
9. O godz. 18.00 w piątek spotkanie starszych Marianek.
10. W piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
11. W sobotę o godz. 17:00 w domu katechetycznym nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
12. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to ostatnia niedziela roku liturgicznego.
13. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 rozpoczną się w naszej parafii nauki przedślubne. Spotkania odbywać się będą przez kolejne cztery niedziele.
14. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Przy wyjściu z kościoła można nabyć nowy numer „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł.