Informacje Duszpasterskie: 34 niedziela zwykła – 24.11.2019 roku

1. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
2. O godz. 17.00 dzisiaj w salkach rozpoczną się nauki przedślubne. Spotkania odbywać się będą przez kolejne cztery niedziele.
3. W poniedziałek nie ma spotkania dla bierzmowańców.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej w kaplicy adoracji Nabożeństwo Słowa Bożego.
5. W środę po Mszy św. wieczornej katecheza dla dorosłych.
6. W piątek o godz. 19.00 w salkach odbędzie się spotkanie przedpielgrzynkowe dla uczestników przyszłorocznej pielgrzymki do Ziemi Świętej..
7. W piątek o godz. 21.00 Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
8. W soboty o godz. 9.00 spotkanie dla wszystkich Dzieci Maryi.
9. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy czas Adwentu. W czasie nieszporów niedzielnych zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny. Zachęcamy, by na wigilię kupować wyłącznie pobłogosławione opłatki na stół wigilijny oraz wieńce adwentowe. Już dziś zachęcamy dzieci, młodzież i dorosłych od udziału w Roratach (od poniedziałku do piątku o 6.30, a w sobotę o 8.00)
10. Od przyszłej niedzieli wprowadzone zostaną zmiany w postawach w czasie Mszy św.
11. Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na pokrycie kosztów remontu dzwonów. W czasie pierwszej kolekty na ten cel zebrano około 1/4 potrzebnych środków. Serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie składane ofiary.
12. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Gościa Niedzielnego” w cenie 6 zł. Jest nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”, w którym są materiały przydatne w czasie tegorocznych rorat. Są także dwa numery L’osservatore Romano (cena: 10 zł). W zakrystii można nabyć lampiony roratnie.