Informacje Duszpasterskie: 19.01.2020 roku

1. Zapraszamy dzisiaj na nieszpory niedzielne o godz. 15.30.
2. W sobotę o godz. 17.30 zastanie odprawione pierwsze Nabożeństwo ku czci św Anny. W czasie nabożeństwa, z także później w czasie Mszy św. (intencja zbiorowa) modlić się będziemy w intencjach próśb i podziękowań za wstawiennictwem naszej Patronki. Intencje do modlitwy (prośby i podziękowania) można składać przed nabożeństwem w zakrystii. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy i ożywienia kultu św. Anny w naszej parafii.
3. W przyszłą niedzielę (26 stycznia) o godz. 17.00 w kościele odbędzie się koncert Śląskiej Nauczycielskiej Orkiestry Akordeonowej. Wydarzenie to niecodzienne, ponieważ koncerty orkiestr akordeonowych nieczęsto mają miejsce. Orkiestra wykona kolędy oraz inne utwory. W listopadzie ubiegłego roku dyrygent orkiestry uległ tragicznemu wypadkowi. Na koniec koncertu będzie można wesprzeć materialnie jego kosztowną rehabilitację. Z racji koncertu nie będzie nieszporów niedzielnych.
4. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie nieczynna. Pilne sprawy prosimy załatwiać w zakrystii po Mszach św.
5. Parafia w Smolnicy organizuje w dniach od 29 maja do 7 czerwca 2020 r. Pielgrzymkę do Sanktuariów w Paray-le-Monial, Lourdes i La Salette. Bliższe informacje na temat pielgrzymki można uzyskać w zakrystii.
6. Przy wyjściu z kościoła można nabyć kolejny numer „Gościa Niedzielnego” (cena 6 zł). Są także do zabrania egzemplarze „Ewangelii na co dzień”. Książeczka ta jest przeznaczona dla tych, którzy pragną zgłębiać Słowo Boże każdego dnia.