Informacje Duszpasterskie: 03.01.2021 roku

 1. Dzisiaj o godz. 15.30 zapraszamy na nieszpory niedzielne.
 2. Przypominamy, że według aktualnych obostrzeń w naszym kościele w jednej Mszy św. może uczestniczyć tylko 75 osób, zachowując dystans i zasłaniając usta i nos.
 3. Od poniedziałku rozpoczną się Msze św. kolędowe. O godz. 18.00 zapraszamy mieszkańców poszczególnych ulic naszej parafii, według podanego planu. Po Mszy św. krótkie nabożeństwo w intencji rodzin, zakończone błogosławieństwem i zachętą do rodzinnej modlitwy w domu, na wzór tradycyjnej kolędy. Każda rodzina otrzyma zestaw kolędowy (obrazek z modlitwą, kredę i kadzidło), prosimy także o przyniesienie pojemniczków na wodę święconą. W czasie Mszy św. można będzie również złożyć ofiary kolędowe, za które z góry serdecznie dziękujemy.
 4. We wtorek po Mszy św. wieczornej w kościele nabożeństwo Słowa Bożego z rozważaniem i adoracją Najświętszego Sakramentu.
 5. W środę obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. będą sprawowane jak w każda niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i 16.00. Nie będzie nabożeństwa popołudniowego. Kolekta tego dnia przeznaczona jest na potrzeby misji.
 6. W środę o godz. 8.00 zostanie odprawiona Msza św. w intencji próśb i podziękowań za wstawiennictwem św. Jana Pawła II i św. Matki Teresy.
 7. W czwartek I-szy czwartek miesiąca. O godz. 6.30 Msza św. w intencji powołań. Od godz. 17.00 adoracja i okazja do spowiedzi; o 17.30 nabożeństwo pierwszoczwartkowe.
 8. O godz. 21.00 w czwartek spotkanie modlitewne dla mężczyzn, po nim okazja do spowiedzi, następnie Msza św. w intencji o świętość kapłanów oraz o powołania. Od 23.00 do 24.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. To kolejna nowa inicjatywa, związana z modlitwą za powołanych. Zapraszamy wszystkich, nie tylko panów.
 9. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego, które kończy liturgiczny Okres Narodzenia Pańskiego.
 10. Kolekta dzisiejsza na wymianę nawierzchni wokół kościoła. W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać! za wszelkie składane ofiary.
 11. Kancelaria parafialna, z racji ferii, czynna: środa i piątek w godz. 16.30-17.30 oraz czwartek w godz. 8.00-9.00.
 12. Przy głównym wyjściu z kościoła można jeszcze nabyć nasz parafialne kalendarze.