Informacje Duszpasterskie: 13.03.2022 roku

1. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.
2. Dzisiaj o godz. 17.00 w salkach kolejna nauka przedmałżeńska.
3. We wtorek 15 marca przypada pierwsza rocznica śmierci ks. Biskupa Gerarda Kusza, pamiętajmy o zmarłym biskupie w naszych modlitwach.
4. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
5. W środę o godz. 19.00 w salkach spotkanie dla młodzieży chętnej do wzięcia udziału w przedstawieniu wielkanocnym, organizowanym przez ks. Damiana.
6. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna, po niej Droga Krzyżowa dla dzieci.
7. W piątek o godz. 19.00 Droga Krzyżowa. Zalecki za zmarłych składamy w zakrystii.
8. W sobotę obchodzić będziemy Uroczystość św. Józefa. Od 17.00 okazja do spowiedzi.
9. Przy wyjściu z kościoła zbiórka puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Kolekta przyszłej niedzieli na Rusinowice. W przedsionku kościoła wyłożone są także skarbonki Caritas na jałmużnę wielkopostną, zachęcamy do podjęcia tej formy jałmużny.
10. Przy wyjściu z kościoła „Gość Niedzielny” (8 zł), „Mały Gość Niedzielny” oraz kolejny „Gość Extra” poświęcony osobie św. Ojca Pio w cenie 10 zł.
11. W dniach 1-11 czerwca br. planowana jest parafialna pielgrzymka „Śladami św. Pawła” do Grecji. Są jeszcze wolne miejsca. Bliższe informacje oraz zapisy w zakrystii.
12. Zachęcamy do przekazania 1% swojego podatku na działalność statutową i charytatywną naszej parafii. Wzór odnośnego dokumentu jest wyłożony w przedsionku kościoła. Nr KRS: 0000283966, cel szczegółowy: „Parafia św. Anny Gliwice”.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Radosław Putowski, par. Anny w Gliwicach
Joanna Jesionek, par. Anny w Gliwicach