Informacje Duszpasterskie: 25.09.2022 roku

1. Zapraszamy dzisiaj o godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
2. W poniedziałek o godz. 17.30 Nabożeństwo ku czci św. Anny. Prośby i podziękowania za wstawiennictwem naszej Patronki składamy w zakrystii.
3. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
4. W czwartek o godz. 17.00 w kościele spotkanie rodziców i dzieci klas trzecich, przygotowujących się do Pierwszej Komunii św.
5. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna; Msza św. wieczorna o godz. 18.30.
6. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski i Koronka do Bożego Miłosierdzia.
7. W sobotę rozpoczyna się miesiąc październik, a z nim Nabożeństwa Różańcowe, na które serdecznie zapraszamy: codziennie o godz. 17.15; w piątek dla dzieci po Mszy św. szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00; w niedziele o godz. 15.15.
8. W sobotę od godz. 8.00 odwiedziny chorych (chorych zgłaszamy w zakrystii).
9. O godz. 15.00 w sobotę w auli pod kościołem spotkanie dla wszystkich członów Róż Różańcowych naszej parafii
10. O godz. 17.00 w sobotę Nabożeństwo Pierwszosobotnie ze zmianą tajemnic Żywego Różańca.
11. W przyszłą niedzielę przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby Caritas. Także Dzieci Maryi w przedsionku kościoła będą rozprowadzać własnoręcznie zrobione Różańce. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Gość Niedzielny” i nowy numer „Małego Gościa Niedzielnego”.
13. W sobotę 8 października odbędzie się VII Ogólnopolska Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Łagiewnik. Istnieje możliwość wspólnego wyjazdu na pielgrzymkę. Zapisy i bliższe informacje u ks. Damiana Kubińskiego.
14. Zgodnie z ustaleniami Pierwszego Synodu Diecezji Gliwickiej, sakrament bierzmowania udzielany będzie w drugiej klasie szkoły ponadpodstawowej. Z tej racji rozpoczyna się w naszej parafii dwuletnie przygotowanie do tego sakramentu. Pierwsze spotkanie dla uczniów klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych w poniedziałek 3 października br. o godz. 19.00 w kościele.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Adrian Kozioł, par. MB Królowej Polski w Polkowicach
Anna Kruszec, par. MB Królowej Polski w Polkowicach

Dawid Nowak, par. MB Nieustającej Pomocy w Piekarach Śl.
Justyna Nega, par. św. Anny w Gliwicach