Informacje duszpasterskie 15.10.2023 roku

 1. Świętujemy dzisiaj 33. Rocznicę Poświęcenia Kościoła. Witamy pośród nas ks. Marka Konska, który głosi do nas Słowo Boże.
 2. O godz. 15.15 dzisiaj Nabożeństwo Różańcowe w intencji budowniczych i fundatorów naszego kościoła.
 3. Z racji kolejnego Dnia Papieskiego przed kościołem do nabycia papieskie, wadowickie kremówki oraz zbiórka do puszek na Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 4. Trwa miesiąc październik, zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe: codziennie o godz. 17.15; piątki dla dzieci po Mszy szkolnej, dla dorosłych o godz. 19.00; w niedziele o godz. 15.15.
 5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
 6. W piątek o godz. 17.00 w piątek Msza św. szkolna.
 7. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia oraz modlitwy ku czci św. Jana Pawła II z błogosławieństwem relikwiami Świętego.
 8. W niedziele 15 minut przed przed Mszami o godz. 9.30 i 11.00 wyświetlane są filmy z cyklu „Nowa Jakość Życia”.
 9. W przyszłą niedzielę gościć będziemy Misjonarza Oblata Maryi Niepokazanej, który wygłosi kazania, a po Mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne na 2024 rok. Kolekta przyszłej niedzieli za potrzeby misji.
 10. Od jutra (poniedziałek) można zamawiać w kancelarii intencje mszalne na 2024 rok. Do końca października zamawiać można wyłącznie intencje za żywych, natomiast od początku listopada także intencje za zmarłych.
 11. Można już składać wypominki za zmarłych, za których będziemy się modlić w pierwszych dniach listopada. Odpowiednie karteczki są wyłożone z tyłu kościoła. Bardzo prosimy, by zwłaszcza nazwiska pisać drukowanymi literami.
 12. Przy wyjściu z kościoła do nabycia: „Gość Niedzielny”; „Mały Gość Niedzielny” oraz „Gość Extra” poświęcony objawieniom maryjnym (14 zł).