Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Wielkiego Postu, 3 Kwietnia 2011 Roku

1. W sobotę 02.04 o godz. 21:00 zapraszamy na specjalne nabożeństwo w VI rocznicę + Sługi Bożego Jana Pawła II

2. Dziś zapraszamy na godz. 15.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Prosimy również o ofiary do skarbony na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu. Składam Bóg zapłać za wszystkie ofiary, także te anonimowe przesłane na konto parafialne.

4. Dzisiejsza niedziela Laetare zwiastuje połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy.

5. W Wielkim Poście serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach „Drogi Krzyżowej” – w piątek o godz. 19.00 i „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15

6. W poniedziałek 04.04. o godz. 18.30 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie członków i sympatyków.

7. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania klas I i II w poniedziałek i środę wg ustalonego porządku.

8. W środę o godz. 20:00 spotkanie kręgu biblijnego.

9. W czwartek obchodzimy I czwartek miesiąca. O godz. 6:30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. W sobotę 09.04 od mszy św. o godz. 18:00 rozpoczynamy odnowienie Misji Świętych, które wygłoszą ojcowie Oblaci z Katowic: O. Andrzej Kordek i O. Kazimierz Kościński. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotce i na stronie internetowej.

11. Składamy podziękowanie paniom: katechetce Ewie Sitko, Bożenie Leja oraz młodzieży z Róży Różańcowej św. Franciszka.za przygotowanie Drogi Krzyżowej z refleksja nad życiem i cierpieniem Sługi Bożego Jana Pawła II.

12. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy zalecki w zakrystii u kościelnego

13. Składamy podziękowanie panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy budowie kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do pomocy w nadchodzącym tygodniu. Bóg zapłać.

14. W zakrystii można nabyć kartki świąteczne i świece Caritas.

15. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł z płytą z relacjami filmowymi ze wszystkich papieskich pielgrzymek do Polski, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.

1. W sobotę 02.04 o godz. 21:00 zapraszamy na specjalne nabożeństwo w VI rocznicę + Sługi Bożego Jana Pawła II

2. Dziś zapraszamy na godz. 15.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Prosimy również o ofiary do skarbony na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu. Składam Bóg zapłać za wszystkie ofiary, także te anonimowe przesłane na konto parafialne.

4. Dzisiejsza niedziela Laetare zwiastuje połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy.

5. W Wielkim Poście serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach „Drogi Krzyżowej” – w piątek o godz. 19.00 i „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15

6. W poniedziałek 04.04. o godz. 18.30 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie członków i sympatyków.

7. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania klas I i II w poniedziałek i środę wg ustalonego porządku.

8. W środę o godz. 20:00 spotkanie kręgu biblijnego.

9. W czwartek obchodzimy I czwartek miesiąca. O godz. 6:30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. W sobotę 09.04 od mszy św. o godz. 18:00 rozpoczynamy odnowienie Misji Świętych, które wygłoszą ojcowie Oblaci z Katowic: O. Andrzej Kordek i O. Kazimierz Kościński. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotce i na stronie internetowej.

11. Składamy podziękowanie paniom: katechetce Ewie Sitko, Bożenie Leja oraz młodzieży z Róży Różańcowej św. Franciszka.za przygotowanie Drogi Krzyżowej z refleksja nad życiem i cierpieniem Sługi Bożego Jana Pawła II.

12. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy zalecki w zakrystii u kościelnego

13. Składamy podzię

1. W sobotę 02.04 o godz. 21:00 zapraszamy na specjalne nabożeństwo w VI rocznicę + Sługi Bożego Jana Pawła II

2. Dziś zapraszamy na godz. 15.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Prosimy również o ofiary do skarbony na kwiaty do Bożego Grobu. W przyszłą niedzielę kolekta specjalna na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu. Składam Bóg zapłać za wszystkie ofiary, także te anonimowe przesłane na konto parafialne.

4. Dzisiejsza niedziela Laetare zwiastuje połowę okresu przygotowania paschalnego do Wielkanocy.

5. W Wielkim Poście serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach „Drogi Krzyżowej” – w piątek o godz. 19.00 i „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15

6. W poniedziałek 04.04. o godz. 18.30 Stowarzyszenie Rodzin Katolickich zaprasza na spotkanie członków i sympatyków.

7. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania klas I i II w poniedziałek i środę wg ustalonego porządku.

8. W środę o godz. 20:00 spotkanie kręgu biblijnego.

9. W czwartek obchodzimy I czwartek miesiąca. O godz. 6:30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu.

10. W sobotę 09.04 od mszy św. o godz. 18:00 rozpoczynamy odnowienie Misji Świętych, które wygłoszą ojcowie Oblaci z Katowic: O. Andrzej Kordek i O. Kazimierz Kościński. Plan rekolekcji jest wywieszony w gablotce i na stronie internetowej.

11. Składamy podziękowanie paniom: katechetce Ewie Sitko, Bożenie Leja oraz młodzieży z Róży Różańcowej św. Franciszka.za przygotowanie Drogi Krzyżowej z refleksja nad życiem i cierpieniem Sługi Bożego Jana Pawła II.

12. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy zalecki w zakrystii u kościelnego

13. Składamy podziękowanie panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy budowie kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do pomocy w nadchodzącym tygodniu. Bóg zapłać.

14. W zakrystii można nabyć kartki świąteczne i świece Caritas.

15. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł z płytą z relacjami filmowymi ze wszystkich papieskich pielgrzymek do Polski, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.

kowanie panom, którzy w minionym tygodniu pracowali przy budowie kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do pomocy w nadchodzącym tygodniu. Bóg zapłać.

14. W zakrystii można nabyć kartki świąteczne i świece Caritas.

15. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego w cenie 7 zł z płytą z relacjami filmowymi ze wszystkich papieskich pielgrzymek do Polski, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.