Ogłoszenia parafialne: 24.11.13 r. – Uroczystość Jezusa Chrystusa

 1. Dziś Uroczystość Chrystusa Króla i zakończenie Roku Wiary.
 2. Dziś o godz. 15:00 zapraszamy na nabożeństwo z okazji zakończenia Roku Wiary
 3. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii, a przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Dziś o godz. 17.00 spotkanie Rady Parafialnej.
 5. W poniedziałek po  mszy św. wieczornej Stowarzyszenie Rodzin Katolickich serdecznie zaprasza  na spotkanie członków i sympatyków.
 6. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy okres Adwentu.
 7. Uczniowie klas VI ze Szkoły Podstawowej Nr 38 – nasi ministranci Jakub i Konrad zakwalifikowali się do finału w Diecezjalnym Konkursie Biblijnym. Gratulujemy i życzymy powodzenia.
 8. Ulegają zmianie godziny urzędowania w kancelarii parafialnej: w poniedziałek i wtorek w godzinach od 16:30 do 17:30. W pozostałe dni godziny nie ulegają zmianom.
 9. Dziś  o godz. 17:00 w parafii św. Jerzego kolejna nauka przedślubna.
 10. W zakrystii można nabyć lampiony adwentowe w cenie 15 zł, kalendarze hospicjum w cenie 10 zł i opłatki.
 11. W sobotę o godz. 16:00 w kościele Podwyższenia Krzyża odbędzie się wykład dla pracowników służby zdrowia pt. „Formacja etyczno-religijna chrześcijańskich pracowników Służby Zdrowia”, który wygłosi o. Jan Noga.
 12. W aptece przy ul. Przyszowskiej 40, obok kościoła we wtorek 26 listopada w godzinach 9-16 odbędzie się bezpłatne badanie w kierunku osteoporozy. Badanie trwa kilka minut, jest bezbolesne i nieszkodliwe dla zdrowia. Szczególnie zapraszamy kobiety powyżej 50 roku życia, a wyniki przedstawione zostaną od razu i będzie można omówić je ze specjalistą.
 13. W przyszłą niedzielę w godzinach 15-19 odbędzie się integracyjne spotkanie kiermaszowe Radosnych Aniołów w ośrodku terapii zajęciowej Caritas Diecezji Gliwickiej w Czechowicach przy ul. Toszeckiej 179.
 14. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.