Ogłoszenia parafialne: 13.09.15 r. – XXIV niedziela zwykła

 1. Dziś na godz. 20:00 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Dziś nie będzie nieszporów o godz. 15:30.
 2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 3. W poniedziałek święto Podwyższenia Krzyża św. i pielgrzymka do Sanktuarium św. Jacka w Kamieniu i do parku miniatur w Olszowie dla dzieci regularnie uczestniczących we mszach św. szkolnych.
 4. Serdecznie zapraszamy młodzież naszej parafii (zwłaszcza tą ponadgimnazjalną) na spotkanie Grupy Młodzieżowej. Odbędzie się ono w najbliższy wtorek po wieczornej Mszy św.
 5. W czwartek o godzinie 17:00 w kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne rozpoczynające trzyletni cykl przygotowania gimnazjalistów do sakramentu bierzmowania. Do uczestniczenia w spotkaniu zobowiązani są należący do naszej Parafii gimnazjaliści klas pierwszych, uczący się w Gimnazjum nr 8, jak też w innych Gimnazjach oraz uczniowie starszych klas, którzy w minionych latach zaniedbali katechezę przygotowującą do sakramentu. 
 6. Osoby dorosłe, które w minionych latach nie przystąpiły do sakramentu bierzmowania, zainteresowane uzupełnieniem tego sakramentu, mogą zgłaszać się w kancelarii parafialnej do dnia 30 września. Dla osób tych będą przygotowane spotkania katechetyczne.
 7. W piątek o godz. 18.30 msza św. dla młodzieży w święto patrona dzieci i młodzieży.
 8. Zapraszamy młodzież naszej parafii do udziału w IX Nocnej Pielgrzymce do MB Pokornej w Rudach, która odbędzie 18/19 września b.r. Pielgrzymka ta jest częścią Diecezjalnej Pielgrzymki Młodzieży do Sanktuarium MB Pokornej w Rudach. Jej celem jest przygotowanie informacyjne i duchowe do przeżycia Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016.Szczegółowych informacji udziela i zapisy przyjmuje ks. Rafał
 9. W sobotę o godz. 16:00 spotkanie w auli pod kościołem z Różami Różańcowymi
 10. W przyszłą niedzielę Diecezjalne Dożynki w Sanktuarium MB Pokornej w Rudach.
 11. W przyszłą niedzielę rozpoczynają się nauki przedślubne w naszej parafii o godz. 17.00
 12. W przyszłą niedzielę kolekta jest przeznaczona na Stolicę Apostolską.
 13. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
 14. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i Parafianina można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.