Informacje Duszpasterskie: 25.04.2021 roku

1. Przeżywamy dzisiaj Światowy Dzień Modlitw o Powołania. Módlmy się dziś szczególnie o nowe powołania do służby w Kościele oraz za powołanych.
2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na Nieszpory niedzielne.
3. W poniedziałek o godz. 17.30 Nabożeństwo ku czci św. Anny. Podziękowania i prośby można składać przed nabożeństwem w zakrystii.
4. Po Mszy św. wieczornej w poniedziałek zapraszamy na katechezę dla dorosłych.
5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie Kręgu Biblijnego.
6. W piątek o godz. 17.00 Msza św. szkolna. Roztropności rodziców pozostawiamy decyzję o uczestnictwie dzieci we Mszy św. szkolnej.
7. O godz. 21.00 w piątek Apel Jasnogórski, Koronka do Bożego Miłosierdzia.
8. W sobotę przypada Pierwsza Sobota Miesiąca. O godz. 17.00 Nabożeństwo Pierwszosobotnie, ze zmianą tajemnic Żywego Różańca, połączone z pierwszym nabożeństwem majowym. Od 17.00 okazja do spowiedzi.
9. W przyszłą niedzielę o godz. 15.30 nabożeństwo majowe. Zachęcamy do udziału w tychże nabożeństwach przez cały miesiąc maj.
10. Kolekta przyszłej niedzieli na na wymianę nawierzchni wokół kościoła. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie składane ofiary!
11. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny”.
12. Zgodnie z aktualnymi obostrzeniami państwowymi w naszym kościele w jednej Mszy św. może uczestniczyć 57 osób, zachowując dystans i zasłaniając usta i nos.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:
Dominik Gaik par. św. Anny w Gliwicach
Agnieszka Łukaszek, par. św. Kamila w Zabrzu