Informacje Duszpasterskie: 14.08.2022 roku

1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii ks. Jacka oraz ks. Krzysztofa ze wspólnoty „Chleb Życia”. Dziękujemy za wygłoszone Słowo Boże. Po mszach św. przed kościołem można wesprzeć prowadzone przez wspólnotę dzieła.
2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
3. Jutro przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze św. o godz. 8.00; 9.30; 11.00 i 16.00. Jutro uroczystość odpustową obchodzi parafia Wniebowzięcia NMP w Starych Łabędach. Nieszpory odpustowe o godz. 15.00; nie będzie jutro nieszporów w naszej parafii.
4. W środę przypada Uroczystość św. Jacka, głównego patrona metropolii górnośląskiej.
5. W piątek godz. 21.00 Apel, Koronka, modlitwy ku czci św. Jana Pawła II oraz indywidualne błogosławieństwo relikwiami Świętego.
6. W dniach 18-20 sierpnia łabędzka grupa brązowa będzie pielgrzymować na Janą Górę w ramach Pielgrzymki Gliwickiej. Zapisy w zakrystii bądź internetowo.
7. W sobotę o godz. 12.30 z pod kościoła wyruszy autobus do Częstochowy na Mszę św. kończącą gliwicką pielgrzymkę na Jasnej Górze. Zapraszamy do pielgrzymowania, są jeszcze wolne miejsca.
8. Kolekta przyszłej niedzieli na potrzeby parafii.
9. Przy wyjściu z kościoła do nabycia „Gość Niedzielny”.
10. Nasz parafialny chór, przygotowując się do trzydziestolecia swojego istnienia, pragnie wznowi swoją działalność. Chętnych zapraszamy na próbę w czwartek 1 września br. o godz. 18.45.

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE:

Arkadiusz Ponicki, par Wniebowzięcia NMP w Gliwicach
Weronika Bryk, par Wniebowzięcia NMP w Gliwicach

Krzysztof Makuch, par. MB Częstochowskiej w Gliwicach
Magdalena Górny, par. św. Anny w Gliwicach

Anna Bacia, par. św. Anny w Gliwicach
Tomasz Bednarek, par. św. Anny w Gliwicach