Informacje Duszpasterskie 26.11.2023 roku

 1. Obchodzimy dzisiaj Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, ostatnią niedziela w roku liturgicznym.
 2. Zapraszamy dzisiaj na godz. 15.30 na nieszpory niedzielne.
 3. We wtorek po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Słowa Bożego.
 4. W środę po Mszy św. wieczornej spotkanie formacyjne dla młodych małżeństw.
 5. W czwartek o godz. 17.00 w salce spotkanie dzieci pierwszokwomunijnych (klasa III c).
 6. W piątek przypada I-szy piątek miesiąca, Msza św. w intencji czcicieli NSPJ o godz. 6.30. Nabożeństwa do NSPJ po Mszach św. porannej i wieczornej.
 7. W piątek od godz. 16.30 spowiedź dla dzieci. O godz. 17.00 Msza św. szkolna.
 8. O godz. 21.00 w piątek Apel i Koronka. Po Apelu rozpocznie się comiesięczna adoracja nocna, która zakończy się w sobotę o godz. 6.15.
 9. W sobotę I-sza sobota miesiąca, o godz. 17.00 Nabożeństwo Pierwszosobotnie, ze zmianą tajemnic Żywego Różańca. W czasie sobotniego nabożeństwa zostaną pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
 10. W przyszłą niedzielę rozpoczyna się czas Adwentu, a wraz z nim Nowy Rok Liturgiczny. W tym dniu organizowany będzie w salkach Kiermasz Adwentowy. Zapraszamy wszystkich do czynnego włączenia się w jego przygotowanie. Zachęcamy i prosimy parafian o upieczenie ciast, które można składać w salkach w sobotę w godz. od 12.00 do 13.00. Chętnych do pomocy przy kiermaszu zapraszamy do współpracy.
 11. Kolekta przyszłej niedzieli na wymianę kotłowni i grzejników w kościele.
 12. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 w par. św. Jerzego rozpoczną się nauki przedślubne. Chętne pary prosimy o zgłoszenie mailowe do par. św. Jerzego lub św Anny.
 13. Przy wyjściu z kościoła do nabycia:„Gość Niedzielny” i „Mały Gość Niedzielny”.
 14. Przy wyjściu z kościoła Dzieci Maryi rozprowadzają kalendarze adwentowe „Boski Adwent”, a ministranci rozprowadzają wieńce i stroiki adwentowe.