1. Dziś Niedziela Misyjna i rozpoczęcie Tygodnia Misyjnego

2. Dziś nabożeństwo różańcowe o godz. 15:15

3. Dzisiejsza kolekta specjalna przeznaczona jest na kaplicę Adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast w przyszłą niedzielę kolekta na budujący się kościół w Dyrdach. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

4. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym po mszy św. wieczornej, w piątek dla dzieci po mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki.

5. We wtorek i środę spotkania z kandydatami do bierzmowania klas III gimnazjum wg ustalonego porządku.

6. W piątek o godz. 17:00 przyjęcie kandydatów na ministrantów.

7. W piątek o godz. 19:30 spotkanie grupy młodych małżeństw w domu katechetycznym.

8. W piątek o godz. 19:30 spotkanie młodzieży w domu katechetycznym.

9. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.

10. W sobotę o godz. 17.00 nauka przedchrzcielna

11. W przyszły poniedziałek obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek mszy św. jak w niedziele. O godz. 14.00 będzie odprawiona msza św. za zmarłych na cmentarzu komunalnym w domu pogrzebowym. W tym dniu nie ma mszy św. o godz. 16.00.

12. W przyszły wtorek – Dzień Zaduszny. Porządek mszy św. świąteczny 6.30, 9.00 17.00 i 18.30 po mszy św. nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych. W tym dniu kontynuujemy stary i głęboko religijny zwyczaj polecania zmarłych do modlitwy różańcowej. Zalecki z czytelnie wypisanymi imionami oraz z nazwiskami zmarłych składamy w zakrystii u pana kościelnego.

13. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i jubileuszową książkę można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.