Ogłoszenia parafialne – II Niedziela Wielkiego Postu, 20 marca 2011 roku

1. Dziś zapraszamy na godz. 15.15 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym.

2. Dzisiejsza kolekta specjalna jest przeznaczona na kaplicę adoracji Najświętszego Sakramentu, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc dla dzieci w Afryce. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. W Wielkim Poście serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach „Drogi Krzyżowej” – w piątek o godz. 19.00 i „Gorzkich Żali” z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 15.15

4. Prosimy również o ofiary do skarbony na kwiaty do Bożego Grobu. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

5. W poniedziałek o godz. 18.30 po wieczornej mszy św. Stowarzyszenie Rodzin Katolickich serdecznie zaprasza na zebranie członków i sympatyków.

6. Spotkanie z kandydatami do bierzmowania klas I i II gimnazjum we wtorek i środę wg ustalonego porządku.

7. Spotkanie grupy młodych małżeństw w piątek godz. 20:00

8. Jest wolna intencja we wtorek o godz.6.30.

9. Tradycyjnie w Wielkim Poście składamy zalecki w zakrystii u kościelnego

10. W przyszłą niedzielę o godz. 16:00 odbędzie się spotkanie Matek Szensztackich, natomiast o godz. 17:30 – spotkanie dla Rodzin Szensztackich.

11. W przyszłą niedzielę odbędzie się zbieranie podpisów pod obywatelskim wnioskiem o zmianę ustawy o planowaniu rodziny, ochronie płodu ludzkiego i warunkach dopuszczalności przerywania ciąży. Do złożenia podpisu pod deklaracją konieczny jest numer PESEL.

12. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz jubileuszową książkę w cenie 20 zł można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.