Ogłoszenia parafialne – 25.09.11 r. – XXVI niedziela zwykła

1. Dziś o godz. 15:30 zapraszamy na nieszpory

2. Dzisiejsza kolekta specjalna jest przeznaczona na kaplicę Adoracji Najświętszego Sakramentu. W przyszłą niedzielę przed kościołem zbiórka na Caritas. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

3. Dziś kolejna nauka przedślubna w naszej parafii o godz. 17.00

4. W czwartek spotkanie z młodzieżą klas I i II gimnazjum, przygotowujących się do bierzmowania:

• Czwartek godz. 16:00 klasa I a

• Czwartek godz. 16:50 klasa II c

5. W sobotę na godz. 17:00 zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie lub w społeczności zakonnej oraz innym stowarzyszeniu pobożnym. Odpustu powyższego można dostąpić każdego dnia w ciągu roku

6. W każdy piątek o godz. 19:30 spotkanie z młodzieżą w domu katechetycznym.

7. W piątek o godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski

8. Od przyszłej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.

9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.