Ogłoszenia duszpasterskie – 19 Niedziela zwykła- 12.08.2012

1. Dziś zapraszamy na nieszpory o godz. 15:30.

2. W poniedziałek 13.08 o godz. 21:00 nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.

3. W środę Uroczystość Wniebowzięcia NMP i odpust w parafii Wniebowzięcia NMP w Łabędach. Uroczysta suma odpustowa będzie odprawiona o godz. 11:00, natomiast nieszpory o godz. 15:00. W tym dniu nie ma nieszporów w naszej parafii. Po każdej mszy św. błogosławienie ziół i kwiatów.

4. W środę w Uroczystość Wniebowzięcia NMP ks. Biskup Ordynariusz zaprasza na obchody metropolitalne do Rud. O godz. 11:00 będzie odprawiona uroczysta msza św. pod przewodnictwem Arcybiskupa Wiktora Skworca. Zakończenie obchodów uroczystymi nieszporami o godz. 15:00.

5. Zapraszamy do uczestnictwa w Gliwickiej Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach od 16-18.08. Zapisy w kancelarii parafialnej. Rozpoczęcie mszą św. w Katedrze w Gliwicach w czwartek o godz. 8:00.

 

6. W piątek obchodzimy Uroczystość św. Jacka – głównego patrona Metropolii Górnośląskiej.

7. W piątek o godz. 21:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.

8. W przyszłą niedzielę pielgrzymka kobiet do Piekar Śląskich.

9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i miesięcznik List można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła