Akcja MAKULATURA na MISJE!!!

Ponownie rusza akcja MAKULATURA na MISJE. Jak już wspominałem w ubiegłym roku akcja będzie miała również miejsce w naszej parafii. Proszę Was abyście pozbierali w domach zbędną makulaturę i pomogli zbudować studnię w Sudanie. Akcja piękna a cel szczytny. Ja sam zbieram już całą zimę makulaturę aby pomóc, a przypomnę że 1 kg makulatury to 75 l. wody. Naprawdę warto!

Akcja będzie odbywać się w czterech terminach:

15 – 16 marca; 19 – 20 kwietnia; 17 – 18 maja; 7 – 8 czerwca.  Wypada to zawsze w piątek i sobotę. Makulaturę można oddawać osobiście w Gliwicach na ul Ziemowita 2. Będzie również możliwość oddania makulatury w naszej parafii. W tygodniach akcji w środy, czwartki i piątki będzie można makulaturę zostawić u nas w parafii. Dyżury młodzieży będą w godzinach popołudniowych. Większe ilości możemy odebrać z domu po uprzednim umówieniu się. Więcej szczegółów pojawi się niebawem na plakatach. 

Moi Drodzy gorąco zachęcam do włączenia się w tą akcję! Jestem PRZEKONANY, że nasza diecezja jest w stanie wybudować jedną studnie.