Ogłoszenia parafialne: 25.08.13 r. – XXI niedziela zwykła

1. Dziś na godz. 15:30 zapraszamy na nieszpory.

2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”

3. Dekretem Ks. Biskupa Ordynariusza Ks. Marian Błaszczok został przeniesiony do parafii Wszystkich Świętych w Gliwicach. Dziękuję za 5-cio lenią pracę w naszej parafii i życzę Mu obfitych łask Bożych w nowej parafii.

4. Witam w naszej parafii ks. Marcina Gruszkę, który przychodzi do nas z parafii Dobrego Pasterza z Bytomia. Życzę Mu opieki naszej Patronki św. Anny.

5. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość NMP Częstochowskiej. Porządek mszy św. świąteczny: 6:30, 9:00 i 18:00.

6. W środę o godz. 6,30 msza św. w int. ks. Proboszcza z okazji urodzin.

7. W piątek na godzinę 21:00 zapraszamy na Apel Jasnogórski i Koronkę do Miłosierdzia Bożego.

8. W sobotę spowiedź św. dla dzieci i młodzieży:

  • Godz. 14 – klasy III i V
  • Godz. 15 – klasy IV i VI
  • Godz. 16 – młodzież gimnazjalna
  • Godz. 17 – młodzież szkół średnich i wyższych

9. W sobotę o godz. 6:30 jest wolna intencja.

10. W przyszłą niedzielę będzie msza św. o godz. 6:30  i 12:15

11. Dziś na placu zabaw za naszym kościołem odbędzie się emisja filmów o godzinie 18 (pierwsza jest bajka) około godziny 19.30 nastąpi emisja drugiego filmu. Pokaz jest bezpłatny. Prosimy jednak o zabranie ze sobą do siedzenia kocy, karimaty, itp. Ilość krzeseł ograniczona. Organizator: Samorząd Miasta Gliwice, wykonawca Śląska Sieć Metropolitalna

12. W przyszłą niedzielę po każdej mszy św. w środkowym przedsionku kościoła zbierać ofiary będzie mama Mateuszka, który urodził się z rzadką chorobą, objawiającą się przykurczem mięśni i stawów łokciowych na operację w Niemczech, której nie finansuje Narodowy Fundusz Zdrowia.

13. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa i miesięcznik Misyjne Drogi w cenie 4 zł można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła