Ogłoszenia parafialne: 22.09.13 r. – XXV niedziela zwykła

  1. Dziś o godz. 15:30 zapraszamy na nieszpory
  2. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  3. Dziś o godz. 17:00 w kościele spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas III gimnazjum oraz ich rodziców.
  4. Dziś kolejna nauka przedślubna w naszej parafii o godz. 17.00
  5. Dziś Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu.
  6. W piątek o godz. 21.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
  7. W sobotę o godz. 9.00 próba scholi. 
  8. 6 października jest w parafii organizowany festyn z okazji rocznicy konsekracji naszego kościoła. W programie imprezy będą m.in. gry i zabawy dla dzieci, występy zespołów, mała gastronomia i wiele innych atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Organizowana będzie również sprzedaż cegiełek, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność parafialnej CARITAS. Organizatorem festynu jest Rada Parafialna, która prosi parafian o przynoszenie domowych wypieków, drobnych przedmiotów na nagrody do konkursu, w którym główną nagrodą będzie rower turystyczny. Za ofiarność składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 
  9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła