Ogłoszenia parafialne: 13.10.13 r. – XXVIII niedziela zwykła

  1. Dziś przeżywamy XIII Dzień Papieski. Przed kościołem jest prowadzona zbiórka do puszek na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” – żywy pomnik pontyfikatu Jana Pawła II. Przed kościołem można nabyć papieskie kremówki.
  2. Dziś o godz. 17:00 zapraszamy na nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej.
  3. Składamy serdeczne „Bóg zapłać” wszystkim organizatorom kiermaszu parafialnego. Dziękujemy Prezydentowi Miasta Gliwice, Radzie Osiedla, Radzie Parafialnej, zespołowi Caritas, ofiarodawcom ciasta i drobnych upominków, ministrantom i Mariankom, dzieciom szkoły podstawowej, młodzieży, zespołom artystycznym, restauracji Helion i wszystkim parafianom.
  4. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę przed kościołem będą sprzedawane kalendarze przez ks. Misjonarzy oblatów. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
  5. Dziś o godz. 17.00 kolejna nauka przedślubna w naszej parafii w domu katechetycznym.
  6. W środę obchodzimy uroczystość św. Jadwigi.
  7. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
  8. W każdą sobotę o godz. 09:00 zapraszamy dzieci na próbę scholi. Zapraszamy wszystkie dzieci, które lubią śpiewać.
  9. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła