Ogłoszenia parafialne: 22.06.14 r. – XII Niedziela Zwykła

 1. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15:30.
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na Centrum Integracji Niepełnosprawnych. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać.”
 3. Do czwartku w oktawie Bożego Ciała zapraszamy parafian, dzieci i młodzież do uczestnictwa w nabożeństwach eucharystycznych z procesją.
 4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Ojca.
 5. We wtorek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
 6. W piątek obchodzimy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa – Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
 7. W piątek o godz. 7:30 msza św. na zakończenie roku szkolnego w intencji dzieci i młodzieży, nauczycieli, katechetów i wychowawców.
 8. W sobotę przypada wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny.
 9. W sobotę o godz. 18:00 msza św. w intencji budowniczych i ofiarodawców III ołtarza na Uroczystość Ciała i Krwi Pańskiej
 10. W sobotę i niedzielę pielgrzymka mężczyzn i młodzieńców na Górę św. Anny
 11. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta jest przeznaczona na Stolicę Apostolską.
 12. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i  Małego Gościa  można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.
 13. Zmarła nasza parafianka Gertruda Gołąb. Pogrzeb w poniedziałek o godz. 11:00 w Kaplicy Pogrzebowej w Gliwicach Łabędach. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…