Ogłoszenia parafialne: 12.10.14 r. – XXVIII niedziela zwykła – Uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła

1. Dziś  obchodzimy rocznicę konsekracji kościoła. Uroczysta suma będzie odprawiona o godz. 9:30 w intencji parafian. Kazanie wygłosi ks. Proboszcz parafii Świętej Rodziny z Bytomia – Dariusz Pietraś.

 

2. Dziś obchodzimy 14 Dzień Papieski. Przed kościołem zbiórka na Dzieło III Tysiąclecia i możemy nabyć przed kościołem tradycyjne papieskie kremówki.

 

3. Dziś o godz. 15:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe

 

4. Dziś o godzinie 17:30 zapraszamy na specjalne nabożeństwo z okazji Dnia Papieskiego.

 

5. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii, natomiast w przyszłą niedzielę kolekta na budujący się kościół w Zabrzu-Grzybowicach . Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.

 

 

6. Dziś o godz. 17.00 kolejna nauka przedślubna w domu katechetycznym.

 

7. W poniedziałek po mszy św. wieczornej nabożeństwo do MB Fatimskiej i odnowienie Dziecięcej i Młodzieżowej Róży Różańcowej.

 

8. Od poniedziałku do piątku zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwie różańcowym po Mszy św. wieczornej, w piątek dla dzieci po Mszy św. szkolnej i sobotę o godz. 17.00, natomiast w niedzielę o godz. 15.15. Przed każdym nabożeństwem różańcowym dzieci otrzymują obrazki. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają różaniec w kościele, publicznej kaplicy, w rodzinie lub w społeczności zakonnej oraz innym stowarzyszeniu pobożnym. Odpustu powyższego można dostąpić każdego dnia w ciągu roku.

 

9. W przyszłym tygodniu zapisujemy intencje mszalne na rok 2015.

 

10. W przyszłą niedzielę obchodzimy Niedzielę Misyjną.

 

11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego.