Ogłoszenia parafialne: 07.12.14 r. – II niedziela adwentu

1.    Dziś obchodzimy II Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.30.
2.    Kolekta dzisiejsza jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na pomoc Kościołowi na Wschodzie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”
3.    Dziś kolejna nauka przedślubna o godz. 17:00 w parafii św. Jerzego.
4.    W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek mszy św. świąteczny 6.30, 9.00, 17.00, i 18.30, o godz. 17.00 msza św. w intencji młodzieży i dzieci Maryi, na którą zapraszamy dzieci i młodzież – w tym dniu nie ma mszy św. roratniej. Kolekta w tym dniu jest przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny w Rusinowicach.
5.    Od wtorku zachęcamy dzieci i dorosłych do uczestnictwa we mszach św. roratnich

6.    W czwartek o godz. 16:00 zapraszamy dzieci I-komunijne z rodzicami na spotkanie opłatkowe w auli pod kościołem.
7.    W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasno-górski.
8.    W przyszłą niedzielę rozpoczynamy rekolekcje adwentowe
9.    W przyszłą niedzielę w domu katechetycznym odbędzie się kiermasz z okazji świąt Bożego Narodzenia, podczas którego dzieci będą sprzedawać ozdoby świąteczne, natomiast Caritas – świąteczne pierniki i ciasto. Prosimy domowe gospodynie o „swojskie ciasto”.
10.    W zakrystii można nabyć kalendarze hospicjum, lampiony roratnie w cenie 15zł., świece na stół wigilijny i opłatki.
11.    Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.