Porządek nabożeństw w okresie od 12.04 do 19.04.2015 roku

Niedziela 12.04.15 r. – II NIEDZIELA WIELKANOCNA czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

6.30

Za ++ Kazimierę i Jana Chromiec, za ++ braci Edwarda i Henryka oraz za + bratową Stanisławę.

8.00

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Józefy Zelek, z okazji 84-tej rocznicy urodzin, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie od Róż Różańcowych

9.30

W intencji parafian.

11.00

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Krystyny i Janusza, z okazji 40-tej rocznicy ślubu, z podzięk. za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny.

12.15

Za + ojca Pawła Hoja, w XV-tą rocznicę +, za ++ braci Joachima i Ryszarda, za + siostrę Annę, za ++ dziadków Emmę i Franciszka i za ++ z rodziny Kałuża.

16.00

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Marianny, z okazji 80-tej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Jubilatki i całej rodziny.

Poniedziałek 13.04.15 r. – dzień powszedni

6.30

1) Za + Zygfryda Borszcz, w dniu Jego rocznicy urodzin, za ++ rodziców z obu stron, za ++ siostrę Łucję i trzech szwagrów oraz za D.C.

2) Za ++ Zofię, Michała, Stefana i Wiesława Marzec.

18.00

1) Za + męża i ojca Romana Sitko i Jego ++ rodziców i rodzeństwo, za ++ rodziców Ledwoń, za + brata Jerzego, za ++ szwagrów Eryka i Zygfryda, za + Czesława Gajowski.

2) Za + Szymona Dąbrowskiego, za + syna Andrzeja, za ++ rodziców i dziadków z obu stron oraz za ++ z pokrewieństwa.

Wtorek 14.04.15 r. – dzień powszedni

6.30

1) Za + Juliana Babula, w rocznicę +.

2) Za + babcię Bronisławę Majer w 30 dzień po +

18.00

1) Za + Gerharda Panhyrz, z okazji Jego rocznicy urodzin, za ++ rodziców i teściów, za ++ rodzeństwo i pokrewieństwo z obu stron oraz za D.C.

2) Za ++ rodziców Michalinę i Włodzimierza Dutczak, za ++ Antoninę, Bronisława, Romana i Kazimierza Śmiechowskich oraz za ++ dziadków z obu stron.

Środa 15.04.15 r. – dzień powszedni

6.30

Do Miłosierdzia Bożego, w intencji za + syna Zbigniewa Różyckiego, w XI-tą rocznicę +,

za ++ rodziców Zofię i Stanisława Różyckich, za + siostrę Danutę, za + bratową Teresę, za ++ dziadków, krewnych oraz za d.c.

18.00

1) Za ++ rodziców Klarę i Jana Kotyrba, za + brata Bernarda, za ++ dziadków Kotyrba, Michalik, Augustin, za + chrzestną Zofię Jędryka i Jej + męża Maksymiliana.

2) Za ++ rodziców Jadwigę i Jana Staniczek oraz za + brata Jerzego.

Czwartek 16.04.15 r. – dzień powszedni

6.30

Za + męża i ojca Henryka Wycisk, w III-cią rocznicę +, za ++ rodziców Martę i Edwarda,

za ++ teściów oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron.

18.00

1) Za + matkę Wandę Pietrzyk, za ++ dziadków Kuberczak, Pietrzyk, Pogrzeba, Dąbrowski oraz za + teścia Wiktora Dąbrowski.

2) Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Iwony Milczyńskiej, z okazji 50-tej rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Błogosławieństwo Boże i zdrowie.

Piątek 17.04.15 r. – dzień powszedni

6.30

Za + Teresę Staneczek, w VII-mą rocznicę +, za + matkę Marię, za ++ siostry: Walentynę, Halinę, Marię i Eugenię oraz za ++ z pokrewieństwa.

17.00

Msza Święta Szkolna – Za ++ Pelagię, Stanisława, Zofię Drewniok oraz za + Jerzego Rojek.

18.30

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji rodziny Gawliczek, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Błogosławieństwo Boże i zdrowie.

Sobota 18.04.15 r. – dzień powszedni

6.30

1) Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Julii, z okazji rocznicy urodzin, z podziękowaniem i prośba o Błogosławieństwo Boże i zdrowie.

2) Za + matkę Klarę Pianka, w XXVII-mą rocznicę +.

14.00

Ślub Konkordatowy: Sandra Bartosik – Daniel Manios.

18.00

Za ++ rodziców Martę i Ryszarda Wycisk oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron.

Niedziela 19.04.15 r. – III NIEDZIELA WIELKANOCNA

6.30

Za + Mieczysława Stąpór, od sióstr Albertynek z Kielc.

8.00

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Barbary i Alojzego Balcer, z okazji 55-tej rocznicy ślubu, z podziękowaniem i prośbą o Błogosławieństwo Boże i zdrowie dla Jubilatów i całej rodziny.

9.30

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Tomasza, z okazji 18-tej rocznicy urodzin, z podziękowaniem i prośbą o Błogosławieństwo Boże oraz o Dary Ducha Świętego.

11.00

Za + męża Mariana Cieśla, w XIX-tą rocznicę + oraz za ++ z pokrewieństwa z obu stron.

12.15

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Leontyny Korfanty, z okazji 80-tej rocznicy urodzin, z podziękowaniem i prośbą o Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Jubilatki.

16.00

Do B. Op. i M.B.N.P., w intencji Iwony i Włodzimierza Bryśkiewicz, z okazji 25-tej rocznicy zawarcia związku małżeńskiego, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo na kolejne lata dla Jubilatów i całej rodziny.