Ogłoszenia parafialne: 30.08.15 r. – XXII niedziela zwykła

 1. Dziękujemy za pracę w naszej parafii ks. Marcinowi, który został przeniesiony do parafii św. Michała Archanioła w Bytomie Suchej Górze i ks. Michałowi, który będzie pracował w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Kochcicach.
 2. Witam w naszej parafii nowego księdza wikarego – ks. Rafała Grunert, któremu życzymy owocnej pracy w naszej parafii i opieki Patronki św. Anny. W parafii będzie tylko jeden ksiądz wikary, a do pomocy w obowiązkach duszpasterskich ks. Biskup włączył księży mieszkających na terenie parafii: ks. Krzysztofa Koniecznego i ks. Joachima Gondro.
 3. Dziś zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.30.
 4. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać.”
 5. W poniedziałek spowiedź św. dla dzieci i młodzieży:
  1. 16:00 – klasy IV, V i VI
  2. 17:00 – gimnazjum i młodzież
 6. We wtorek o godz. 7:30 uroczysta msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego dla dzieci i młodzieży
 7. W tym tygodniu obchodzimy I Czwartek i I Piątek Miesiąca:
  1. W czwartek o godz. 6:30 msza św. o powołania kapłańskie i zakonne, natomiast o godz. 17:00 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św.
  2. W piątek o godz. 6:30 msza św. w intencji czcicieli Najświętszego Serca Pana Jezusa
 8. Od przyszłej niedzieli będzie msza św. o godz. 6:30 i dla dzieci – o godz. 12:15
 9. Od tego tygodnia kancelaria parafialna będzie czynna:
  1. W poniedziałek i wtorek od 16:30 do 17:30
  2. W czwartek od 8:00 do 9:00
  3. W piątek od 18:00 do 19:00
 10. Na okoliczność zbliżającej się 25 rocznicy konsekracji kościoła została wykonana w kamieniu tablica pamiątkowa, prezentująca historię naszej parafii. W związku z tym w niedzielę 06.09.2015 będzie kolekta specjalna na pokrycie kosztów zakupu. W niedzielę 11.10.2015 o godz. 9:30 ks. Biskup Ordynariusz Jan Kopiec odprawi uroczystą mszę św. dziękczynną.
 11. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.