Ogłoszenia parafialne: 25.10.15 r. – XXX niedziela zwykła

 1. Dziś kazanie wygłosił Misjonarz O. Paweł Ratajczak, po mszach św. będzie rozprowadzał kalendarze misyjne.
 2. Dziś o godz. 15:15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe.
 3. Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Diecezji i Seminarium Duchownego. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać”.
 4. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach Różańcowych po mszach św. wieczornych.
 5. W środę katecheza I komunijna dzieci z rodzicami: o godz. 15:30 – klasa III a, o godz. 16:20 – klasa III c, o godz. 17:10 – klasa III b
 6. W poniedziałek, wtorek i czwartek od godz. 15:00 do 17:30 zapisywanie intencji mszalnych na rok 2016.
 7. W sobotę nabożeństwo różańcowe o godz. 17:00 i okazja do spowiedzi św.
 8. W przyszłą niedzielę obchodzimy Uroczystość Wszystkich Świętych. O godz. 14.00 będzie odprawiona Msza św. za zmarłych na cmentarzu komunalnym w domu pogrzebowym i okolicznościowe nabożeństwo. Tego dnia nie będzie mszy św. o godz. 12:15 i 16:00
 9. W przyszły poniedziałek – Dzień Zaduszny o godz. 18.30 nabożeństwo różańcowe za zmarłych zalecanych. W tym dniu kontynuujemy stary i głęboko religijny zwyczaj polecania zmarłych do modlitwy różańcowej. Zalecki z czytelnie wypisanymi imionami oraz z nazwiskami zmarłych składamy w zakrystii u pana kościelnego. W int. zalecanych przez cały tydzień w 1 tygodniu listopada odprawiane będą nabożeństwa różańcowe, na które serdecznie zapraszamy. Wierni, którzy nawiedzą kościół lub kaplicę mogą dostąpić odpustu zupełnego, który można ofiarować za zmarłych. Według obowiązujących przepisów można uzyskać go tylko jeden raz. W czasie nawiedzenia należy odmówić Ojcze nasz, Wierzę w Boga oraz wypełnić inne warunki: spowiedź, komunia św. i modlitwa w int. Ojca Św.
 10. W każdy ostatni piątek miesiąca o godz. 21:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o łaski Boże przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i oddanie czci relikwii Świętego.
 11. Są wolne intencje: w piątek i sobotę o godz. 6:30
 12. Nasze Marianki zdobyły I miejsce w eliminacjach IV Diecezjalnego Turnieju Siatkówki Marianek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
 13. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.