Ogłoszenia parafialne: 06.12.15 r. – II Niedziela Adwentu

 1. Dziś obchodzimy II Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15:30
 2. Dzisiejsza kolekta jest przeznaczona na potrzeby parafii, natomiast przed kościołem zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać.”
 3. Dziś o godz. 11:00 w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu przyjmą posługę akolitatu Ireneusz Gierczycki i Przemysław Kielich z rąk ks. Biskupa Pawła Stobrawy. Polecamy ich naszej modlitwie.
 4. Od poniedziałku zachęcamy dzieci i dorosłych do uczestnictwa we mszach św. roratnich, które odbywać się będą od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, w sobotę o godz. 8.00. , natomiast w piątek o godz. 18:30 msza św. roratnia dla dorosłych, którzy nie mogą uczestniczyć w godzinach porannych. Przez okres Adwentu nie będzie mszy św. szkolnej.
 5. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas II w poniedziałek lub w czwartek po wieczornej Mszy św.
 6. Od kilku miesięcy w Radiu Silesia na 96,2 fm w ramach pasma „Boska Silesia” przedstawiane są poszczególne parafie naszej diecezji. W poniedziałek o 21.00 przedstawiana będzie nasza parafia. Zachęcamy do słuchania, włączenia się do audycji, oraz do wspólnej modlitwy.
 7. We wtorek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek mszy św. świąteczny 6.30, 9.00, 17.00, i 18.30, o godz. 17.00 msza św. w intencji młodzieży i dzieci Maryi. Kolekta w tym dniu jest przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny w Rusinowicach.
 8. Spotkanie grupy młodzieżowej w środę o 19.00.
 9. W piątek od 10 do 16 zbiórka elektrośmieci na misje
 10. W piątek i sobotę od godz. 10.00-17.00 zbiórka makulatury na misje.
 11. W piątek o godz. 19:00 —krąg biblijny
 12. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
 13. W zakrystii można nabyć kalendarze, lampiony roratnie w cenie 15zł., świece na stół wigilijny i opłatki.
 14. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego i Małego Gościa można nabyć po mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.