Ogłoszenia parafialne: 24.07.16 r. – Uroczystość Odpustowa Ku Czci Św. Anny

  1. Dziś w naszej parafii Uroczystość odpustowa ku czci św. Anny. Suma odpustowa o godz.11:00, której przewodniczy ks. Biskup z Francji, natomiast kazanie wygłosi misjonarz z Krakowa ks. Jan Kaczmarek. Uroczyste nieszpory o godz. 15:00. W tej uroczystości będzie uczestniczyć młodzież z Francji.
  2. W poniedziałek święto św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona kierowców. Po mszy św. wieczornej nabożeństwo i błogosławienie pojazdów.
  3. We wtorek obchodzimy Uroczystość ku czci św. Anny – Patronki naszego kościoła.
  4. W piątek o godz. 21:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego o łaski Boże przez wstawiennictwo św. Jana Pawła II i oddanie czci relikwii Świętego
  5. W sobotę o godz. 17:00 nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
  6. Są wolne intencje: w piątek i sobotę o godz. 6.30
  7. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.
  8. Zmarli nasi parafianie: Joachim Metreszen – pogrzeb w poniedziałek o godz. 13.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Łabędach, Adelajda Höppner – pogrzeb we wtorek o godz. 11.00 w kaplicy na cmentarzu komunalnym w Łabędach. Wieczny odpoczynek….