Ogłoszenia parafialne: 04.12.16 r. – II Niedziela Adwentu

 1. Dziś obchodzimy II Niedzielę Adwentu. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.30
 2. Dziś kolekta na potrzeby parafii i zbiórka do puszek na Kościół na Wschodzie. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne „Bóg zapłać.”,
 3. Dziś w zakrystii można nabyć kalendarze hospicjum, świece na stół wigilijny i opłatki.
 4. Dziś o godz. 9.30 msza św. w int. górników i ich rodzin.
 5. Od poniedziałku zachęcamy dzieci i dorosłych do uczestnictwa we mszach św. roratnich, które odbywać się będą od poniedziałku do piątku o godz. 6.30, w sobotę o godz. 8.00. , natomiast w piątek o godz. 18:30 msza św. roratna dla dorosłych, którzy nie mogą uczestniczyć w godzinach porannych.
 6. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy II w poniedziałek po wieczornej Mszy św.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania z klasy I we wtorek (grupa I) po wieczornej Mszy św.
 8. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek po wieczornej Mszy św.
 9. Katecheza dla dorosłych w środę po wieczornej Mszy św.
 10. W czwartek obchodzimy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Porządek mszy św. świąteczny 6.30, 9.00, 17.00, i 18.30, o godz. 18.30 msza św. w intencji młodzieży i dzieci Maryi. Kolekta w tym dniu jest przeznaczona na Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjny w Rusinowicach.
 11. Zapraszamy młodzież naszej parafii do udziału w dekanalnym spotkaniu młodzieży, które rozpocznie się w piątek po Mszy św. o godz. 18.30. Spotkanie to rozpocznie się nabożeństwem w kościele, a następnie będzie kontynuowane w domu parafialnym.
 12. W każdy piątek na godz. 21:00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego i Apel Jasnogórski.
 13. Prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa można nabyć po Mszy św. w środkowym przedsionku naszego kościoła.